Звернення директора ліцею, у зв’язку з пандемією

ДОРОГІ УЧНІ, ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ ТА СПІВРОБІТНИКИ ЖИТОМИРСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ!

Наш навчальний заклад вчиться жити і працювати в нових умовах…
Чи це легко? Ні, бо ми, як і вся країна, не були готовими до таких серйозних викликів, спричинених пандемією. Маємо чимало проблем, які треба вирішувати у режимі форс- мажору.
Звичайно, ми всі дбаємо про імідж Житомирського професійного ліцею, про навчальні рейтинги здобувачів освіти, про налагодження і розвиток дистанційного навчання в нових умовах і ще про безліч інших питань, від розв’язання яких залежить життя ліцею. Та мені, як керівнику, надзвичайно важливо, щоб Ви знали – найбільшою цінністю для нас є людина, кожен із Вас – учень, викладач, працівник.
А також, щоб кожен відчував, що не залишається сам на сам зі своїми проблемами. Запевняю, що ми завжди готові подати руку допомоги.
Адже немає нічого важливішого за Ваше здоров’я і спокій.
Звертаюся до Вас також із проханням дотримуватися всіх необхідних вимог в умовах карантину. Бережіть себе!
Дорогі учні, закликаю Вас продовжувати вчитися через Віртуальне навчальне середовище, комунікувати з педагогічними працівниками, які докладають максимум зусиль, аби це навчання було ефективним.
Пам’ятайте про прості речі, які можуть зберегти Ваше здоров’я, а часом – врятувати життя. Дотримуйтеся соціальної дистанції, часто мийте руки, використовуйте антисептик і, головне, не нехтуйте засобами індивідуального захисту.
Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я.
Разом ми все здолаємо!

З повагою і любов’ю ваш директор Олена Дерев’янко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *