Знання – це скарб, а книга – ключ до нього

1 вересня – День знань, хвилююче свято для всіх. Не існує людини, котра не пам’ятає день першого дзвоника, першу вчительку. 1 вересня – це всенародне свято, адже завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.
В цей день проводять урочисті заходи. Ніколи не лишаються осторонь і бібліотеки.
Бібліотека Житомирського професійного ліцею підготувала виставку “Знання – це скарб, а книга – ключ до нього”. Виставка складається з трьох розділів.
Перший розділ – «В країні цікавих уроків» -запрошує читачів пізнати неймовірний світ предметів, що викладають в ліцеї: математики, хімії, біології ,історії, української мови та багатьох інших.
У книжках другого розділу – «Знання – це сила, сила – це знання» – представлені енциклопедії: довідники з історії, географії, біології та інших галузей, що допоможуть поглибити знання та пізнати цікаві факти всесвіту.
Третій розділ – «Дивовижний світ літератури» – містить художні твори українських та зарубіжних письменників, таких як: Леся Українка, Іван Нечуй-Левицький, Оноре де Бальзак, Віктор Гюго, Тарас Шевченко, що входять до програми та вивчаються здобувачами освіти.
З нагоди Дня знань бібліотека вітає усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони – це сила!

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *