Зі Святом Знань!

День знань – особливе свято, – завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Перший день навчального року, перше заняття, перші педагоги. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі…
Але цей навчальний рік відбудеться у надзвичайно відповідальний для нашої країни час – боротьби за незалежність, свободу та право на власний Європейський вибір.
Повномасштабне вторгнення російської федерації на територію України значним чином змінило усе наше життя. Не стала виключенням і сфера професійної освіти. Проте, незважаючи на всі випробування, що випали на долю Житомирян та усього українського народу, наш професійний ліцей – продовжує готувати гідних кваліфікованих робітників як регіону, так і всієї країни.
І саме Вам, шановні першокурсники прийдеться здолати цей тернистий і незвіданий шлях, але знання і досвід дозволяють кожному з нас подолати всі перешкоди і досягти мети.
Дорогі першокурсники!
Житомирський професійний ліцей вдячний вам за надану довіру. Весь педагогічний колектив з радістю пройде разом з вами по шляху навчальних, виробничих, наукових пошуків.
Тепер ви – частина нашої великої дружньої родини!
Від щирого серця вітаю вас з Днем знань!
Нехай кожен день запам’ятається вам яскравими фарбами і теплими емоціями. Тут ви знайдете справжніх друзів, придбаєте нові знання, відкриєте в собі творчі та спортивні таланти і прокладете шлях до намічених цілей.
Бажаю вам, дорогі першокурсники, успіхів у всіх починаннях, невгамовної спраги знань, працьовитості і мирного неба та ПЕРЕМОГИ!!
Шановні колеги!
На ваші плечі в умовах військової агресії російської федерації покладена висока місія – ви маєте не лише дати здобувачам освіти знання та допомогти їм утвердитися в обраній  професії, а й максимально уберегти наших здобувачів від небезпеки.
Бути викладачем чи майстром виробничого навчання, психологом чи соціальним педагогом у цей не простий час − непросте завдання. Щороку ви допомагаєте здобувачам освіти вибрати правильний шлях, відкриваєте для
них нові горизонти, які визначають їх інтерес і любов до обраної справи, освіти і праці. Ваш високий професіоналізм і багатий досвід дозволяють навчити і виховати гідну молодь, зробити все для того, щоб здобувачі освіти Житомирського професійного ліцею отримали хороші знання, стали високоморальними, шанованими особистостями нашого суспільства, кожен з яких – творець свого майбутнього!

Від щирого серця дякую вам за цю нелегку працю і бажаю вдачі, успіхів, нехай усі біди та негаразди оминають ваші оселі, нехай ваші рідні і усі хто вам дорогий будуть поруч – живими і здоровими, нехай буде Мир і одна на всіх, омріяна Перемога!
Найщиріші вітання вам, дорогі батьки, бабусі та дідусі наших здобувачів освіти! Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід. Я хочу запевнити вас, що ви передали своїх дітей у надійні руки. І тільки спільними зусиллями ми наблизимо здійснення мрії кожного з вас – пишатися успіхами своїх дітей.
Війна назавжди змінила життя кожного українця та змусила нас звикати до нової реальності. Однак, наші викладачі й здобувачі освіти знаходять час і сили для роботи, навчання і волонтерства. Міцний тил – запорука перемоги України!
Ми не зупинились у своєму розвитку, а, навпаки, використали всі можливості для стрімкого і якісного поступу.
Житомирський професійний ліцей – це потужна, креативна, працьовита спільнота.
Україна, як ніколи, потребує мудрих, освічених, ініціативних кваліфікованих робітників у різних галузях народного господарства. Незважаючи на військові дії, педагогічний колектив нашого ліцею продовжує готувати майбутніх кваліфікованих робітників, виховувати патріотів України. Саме їм доведеться відновлювати нашу країну, застосовувати свої знання для її подальшого розвитку і розквіту.
Вірю, що ми обов’язково здолаємо ворога і будемо жити в європейській, розвинутій та вільній Україні!
Українці – мужня, сильна і духовно багата нація. Ми не зламаємось, і з честю пройшовши через це випробовування, станемо ще кращими, сильнішими, згуртованішими.
МИРУ, ДОБРОБУТУ І ПРОЦВІТАННЯ!
Слава Україні! Героям слава!

Директор Житомирського професійного ліцею Деревянко О.В.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *