Інформаційно – просвітницький захід «Зберігаючи пам’ять про Голокост» до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

27 січня  у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, який було проголошено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року.

Разом з усім світом Україна розділяє скорботу за жертвами Голокосту. Зберігаємо пам’ять і вшановуємо жертв багаторічної трагедії.

В бібліотеці ЖПЛ  ЖОР   проведено інформаційно – просвітницький захід «Зберігаючи пам’ять про Голокост» для здобувачів освіти групи КК 12.

Бібліотекарка Леся Слюсар наголосила, що Голокост —  це один із найстрашніших злочинів в історії людства. Здобувачі освіти отримали інформацію  щодо історії Голокосту на території України та інших країн Східної Європи, зокрема, розстрілів у Бабиному Яру (вересень 1941 року) та інших злочинів, скоєних тоталітарними режимами.

Присутні на заході ознайомилися з  книжковою виставкою « Бабин Яр – символ Голокосту в Україні», де  представлено книги, художні твори, присвячені трагедії знищення єврейського народу в роки нацистської окупації  у Бабиному Ярі.

Ця книжкова виставка відповідає на два фундаментальні питання про Голокост: як і чому це сталося? Вона ґрунтується не лише на останніх наукових дослідженнях, а й на опитуваннях очевидців — тих, хто вижив, і злочинців, які діяли під прикриттям ідеології. І хоч найбільша відповідальність за усі жахи того періоду лежить на Гітлерові, але виставка переконує: винні усі, хто зміг це допустити.

Голокост – одна з найтрагічніших подій в історії не лише єврейського народу, а й України та Європи. Це наш спільний біль, який ми пережили разом та маємо разом докладати зусиль, щоб не повторити гірких помилок минулого. Наше майбутнє – це мирна щаслива країна, привітна для всіх народів світу.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *