08 вересня 2020 року заступник директора з НВР Шафранська С.Г. та методист Жидецька О.О. взяли участь у навчально-практичному вебінарі на тему «Організаційно-методичні засади організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області в умовах адаптивного карантину у 2020-2021 навчальному році», який проводився на базі Навчально-методичного кабінету професійно-технічної освіти у Житомирській області.

Відкрила семінар директор НМК ПТО у Житомирській області Валентина Васильчук з інформацією «Нормативно-правове забезпечення організованого початку 2020-2021 навчального року». Увага присутніх також була зосереджена на питаннях щодо створення закладами професійної (професійно-технічної) освіти у 2020-2021 навчальному році алгоритмів організації освітнього процесу для змішаного та дистанційного навчання. У зв’язку з продовженням адаптивного карантину та з метою оптимізації комунікативних зв’язків між ЗП(ПТ)О та НМК ПТО учасникам вебінару запропоновано новий формат роботи методичної служби Житомирської області та доведено до відома інформацію про роботу обласних методичних секцій, проведення методичних заходів. Поставлені пріоритетні завдання на новий навчальний рік.

Методист НМК ПТО у Житомирській області Ольга Колчик зосередила увагу учасників вебінару на особливостях розробки та реалізації робочих навчальних планів та ведення навчально – плануючої документації у 2020-2021 навчальному році, а також на особливостях погодження відомостей педагогічного навантаження.

Богдан Сербин надав заступникам директорів закладів П(ПТ)О практичні поради щодо використання Інтернет-технологій при організації дистанційного навчання.

Використання можливостей платформи MOODLE для навчання педагогічних працівників створенню дистанційних курсів з навчальних предметів розкрила перед учасниками вебінару методист НМК ПТО у Житомирській області Анастасія Євгеньєва.

Членами секції розглянуто та погоджено план роботи секції на 2020-2021 навчальний рік.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *