15 вересня 2020 року відбулося засідання обласної методичної секції методистів, голів методичних комісій в онлайн-режимі за темою: Організаційно-методичний супровід освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області в умовах адаптивного карантину у 2020-2021 навчальному році. Участь взяла методист ліцею Жидецька О.О.

Засідання розпочала Валентина Васильчук – директор НМК ПТО у Житомирській області та розкрила питання: нормативно-правового забезпечення організованого початку 2020-2021 навчального року; роботи обласних методичних секцій та проведення методичних заходів в умовах адаптивного карантину; алгоритму організації освітнього процесу у ЗП(ПТ)О у 2020-2021 навчальному році: змішане та дистанційне навчання.

Богдан Сербин – методист НМК ПТО у Житомирській області, надав практичні поради щодо використання Інтернет-технологій при організації дистанційного навчання.

Анастасія Євгеньєва – методист НМК ПТО у Житомирській області, зосередила присутніх на можливостях платформи MOODLE для навчання педагогічних працівників створенню дистанційних курсів з навчальних предметів.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *