25 листопада в Житомирському професійному ліцеї відбулося чергове засідання методичної комісії класних керівників та вихователів, присвячене темі виховання у здобувачів освіти навичок здорового способу життя та відповідального ставлення до власного здоров’я.
З огляду на ситуацію з коронавірусом у місті та області, ця тема виявилась дуже актуальною і надважливою.
У формі круглого столу учасники зібрання обмінялись думками з приводу просвітницько-профілактичної роботи зі здобувачами освіти щодо формування здоров′язберігаючої компетентності, а саме: методів формування засад здорового способу життя, навичок культури поведінки та формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.
Заступник директора з виховної роботи Сахневич І.Д. розповіла про роботу класних керівників та вихователів по формуванню у здобувачів освіти здорового способу життя та навичок культури поведінки.
Медична сестра ліцею Сільванович М.В. довела до відома класних керівників та вихователів результати моніторингу стану здоров’я здобувачів освіти та надала рекомендації щодо врахування особливостей стану здоров’я юнаків та дівчат у проведенні освітнього процесу.
Соціальний педагог Мерзла С. М. поділилась досвідом реалізації соціального партнерства щодо формування здоров’язберігаючої компетентності здобувачів освіти шляхом співпраці з благодійним фондом «Місія в Україну», «АСЕТ» та партнерськими громадськими організаційями.
Про формування у здобувачів освіти позитивної мотивації на здоровий спосіб життя на уроках фізичної культури поділився досвідом керівник спортивно-масової роботи ліцею Мінгазов Р.Р.
Вихователь Пронь І.Г. поділився думками з приводу просвітницько-профілактичної роботи щодо формування здоров′язберігаючої компетентності зі здобувачами освіти, які проживають в гуртожитку. Бібліотекар Банцер Л.П. продемонструвала презентацію про формування здорового способу життя та підбірку літератури на відповідну тематику.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *