З Новим 2022 Роком!

ДОРОГІ ПЕДАГОГІЧНІ ПРАЦІВНИКИ, СПІВРОБІТНИКИ,

ЗДОБУВАЧІ ОСВІТИ!

Сердечно вітаю вас з Новим роком і Різдвом Христовим!
Наближаються Новий рік та Різдво Христове. Ці найсвітліші й найулюбленіші свята у нашій уяві завжди асоціюються з оновленням життя, благодатним світлом родинного вогнища, надіями та сподіваннями людей на краще майбуття.
Залишається у минулому 2021 рік. Він запам’ятався важливими й знаковими подіями для професійного ліцею. Ми насправді вчилися жити в інших умовах, відповідати на виклики, яких ще на початку 2021 року навіть не могли собі уявити. Цей рік випробував на міцність кожного з нас. Ми переосмислили важливість живого спілкування, зрозуміли, якою дорогою є кожна рідна нам людина, переоцінили можливість вільно і без суєти та переживань мандрувати освітнім процесом.
Я вдячна Вам за кропітку працю заради процвітання професійного ліцею і впевнена, що в Новому році на нас чекають нові успіхи і радісні події.
Сьогодні, стоячи на порозі Нового року, ми всі очікуємо змін. Кожен із нас сподівається, що прийдешній рік буде іншим – значно вдалішим. І ми зуміємо це оцінити, бо за цей час навчилися більше помічати, краще аналізувати і маємо з чим порівнювати.
Хочеться, щоб з останніми годинами старого року Вас покинули турботи та негаразди. Вірю, що Новий рік увійде у ваші оселі з добром і радістю, з надією і натхненням до нових професійних досягнень, а Різдвяна Зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, надії і впевненості у здійсненні
найзаповітніших бажань.
Від душі бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, відмінних успіхів у праці та навчанні, любові, добробуту, родинного затишку, наснаги, невичерпної енергії, миру та процвітання! Хай здійсняться ваші добрі мрії та всі мудрі задумки в ім’я процвітання нашого Ліцею!

З щирою повагою,
директор Житомирського професійного ліцею
Олена ДЕРЕВ’ЯНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *