Привітання в.о. директора Житомирського професійного ліцею ЖОР
Олени ДЕРЕВ’ЯНКО з початком нового навчального року 2021-2022!

Шановні першокурсники, здобувачі освіти,
педагогічний колектив!
Шановні гості нашого Ліцею!
Дорогі друзі!

День знань – особливе свято – завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

Перший день навчального року, перший урок, перші викладачі, перші майстри виробничого навчання. Наче все вперше – і слово, і музика, і дзвони душі.

І в цей чарівний час від щирого серця вітаю усіх здобувачів освіти, педагогічних працівників, батьків із традиційним святом – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації, з святом молодості та надії і насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг Житомирського професійного ліцею.

Дорогі здобувачі освіти!

У цей день ви перегорнете чергову сторінку свого учнівського життя і почнете навчальний рік з чистого аркуша. Нехай у вашій книзі життя буде якомога більше хороших моментів, перемог і досягнень. Бажаю вам невичерпної енергії, прагнення до знань і успіху в мандрівці безмежним океаном під назвою «ЖИТТЯ».

Дорогі першокурсники!

Ми черпаємо знання протягом усього життя. Однак роки, проведені в ліцеї, дають можливість обрати правильно життєвий шлях. Він тернистий і незвідане, але знання і досвід дозволяють кожному з нас подолати всі перешкоди і досягти мети.

Житомирський професійний ліцей вдячний вам за надану довіру. Весь педагогічний склад з радістю пройде разом з вами по шляху навчальних, виробничих, творчих пошуків.

Тепер ви – частина нашої великої дружної родини!

Від щирого серця вітаю вас з Днем знань! Нехай кожен день запам’ятається вам яскравими фарбами і теплими емоціями. Тут ви знайдете справжніх друзів, придбаєте нові знання, відкриєте в собі творчі та спортивні таланти і прокладете шлях до намічених цілей.

Бажаю вам, дорогі першокурсники, успіхів у всіх починаннях, невгамовним спраги знань, працьовитості і впевненості в завтрашньому дні!

Шановні колеги!

Бути викладачем чи майстром виробничого навчання, психологом чи соціальним педагогом, асистентом викладача чи асистентом майстра виробничого навчання – непросте завдання.

Щороку ви допомагаєте учням вибрати правильний путь, відкриваєте для них нові горизонти, які визначають їх інтерес і любов до обраної справи, освіти і праці. Ваш високий професіоналізм і багатий досвід дозволяють навчати і виховати гідну молодь, робите все для того, щоб учні нашого ліцею отримали хороші знання, стали високоморальними, шанованими особистостями нашого суспільства, кожен з яких – творець свого майбутнього!

Від щирого серця дякую вам за цю нелегку працю і бажаю удачі, успіхів, благополуччя і щастя в новому навчальному році!

Найщиріші вітання Вам, дорогі батьки, бабусі та дідусі наших здобувачів освіти! Збувається мрія ваших родин – діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід. Я хочу запевнити вас, що ви передали своїх дітей у надійні руки.

І тільки спільними зусиллями ми наблизимо здійснення мрії кожного з вас – пишатися успіхами своїх дітей.

Бажаю Вам усім здоров’я, щастя, бадьорості, невичерпної творчої енергії, миру та оптимізму, нових досягнень і злетів!

Слава Україні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *