Вітання директора

Дорога родино, шановні колеги!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти!
Бути педагогом – високе покликання. Немає на світі іншої професії, в якій особистісні якості, характер, інтереси, переконання і вміння спілкуватися з молоддю мають таке велике значення.
Навчити – це вміння, яке під силу не кожному, а ви досконало володієте цією майстерністю. Кожного дня Ви вкладаєте свої знання, мудрість, душу та серце, життєвий досвід у нове покоління.
Ви вчите не тільки теоретичним, виробничим знанням, але й розвиваєте вміння творчо мислити, приймати рішення, брати на себе відповідальність, бути сучасними та прогресивними, бути патріотами! Вас сміливо можна назвати щасливими людьми, бо Ви бачите та відчуваєте результати своєї плідної праці! Досягнення наших учнів – це і наша заслуга!
Сучасне освітнє середовище, як живий організм, постійно розвивається – впроваджуються нові технології, методи й методики навчання. Незмінними залишаються лише роль і авторитет педагога.
Ви, шановні колеги, з честю виконуєте свою важливу місію, завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, в авангарді освітніх новацій, слугуєте розвитку нашої країни.
Переконана, Ваш ентузіазм, безмежне терпіння і любов до професії знайдуть відгук у серцях наших учнів.
Дякую усьому колективу за самовіддану щоденну працю, невичерпну енергію, людяність, душевну щедрість, інтелігентність та працелюбство. Низький уклін за те, що у таких складних соціально-політичних, економічних, в карантинних умовах та умовах підготовки до державної атестації ви знаходите сили не тільки зберігати наші багаторічні традиції, але й примножувати їх.
Нехай ніколи не вичерпується доброта і мудрість у ваших серцях, не згасне вогонь щирої відданості своїй справі!
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої стійкості, щасливої долі, благополуччя, талановитих і захоплених учнів, надійних поплічників і цікавих навчальних, наукових, спортивних, виховних досягнень! Нехай з’являються нові перспективи, а янгол-охоронець оберігає вас, сповнюючи життя любов’ю, вірою, добротою!

З повагою Олена ДЕРЕВ’ЯНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *