Шановні освітяни, колеги, друзі!
Щиро вітаю з Днем працівників освіти!

Без перебільшення – Ваша професія є однією з найважливіших і найскладніших водночас. Саме Ви, дорогі освітяни, закладаєте підвалини країни, на яких, завдяки вашій відданій праці, зростає і формується безстрашний, націлений на перемогу народ. Ви – виховуєте ЛЮДИНУ!

Бажаю кожному з Вас помножувати своє благородство у щоденній праці, надалі невтомно засівати зерна добра і мудрості в серця тих, хто приходить, аби їх від вас зачерпнути. Бажаю стремління і витривалості на життєвій дорозі! Здоров’я, невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З повагою,
ваш директор Олена Дерев’янко!

Шановні освітяни!
Вітаю Вас з професійним святом!

Професія педагога – одна з найцікавіших та водночас найскладніших. В першу чергу, вчителі, майстри та вихователі мають великий вплив на формування дитини, як громадянина України, який всім серцем та душею любить рідну землю і готовий повсякчас боронити її свободу та незалежність. З дня на день Ви закладаєте у серця дітей ті цінності та світоглядні орієнтири, які в недалекому майбутньому визначатимуть долю нашої держави.

Голова профспілки нашого закладу дякує всім вчителям, вихователям, майстрам – тим, хто вчив і підтримував, хто продовжує це робити й зараз!

Щира пошана і вдячність Вам за невтомну багатолітню працю, за талант, мудрість і високий професіоналізм! Бажаю усім освітянам мирного неба, міцного здоров’я та вдячних і реалізованих вихованців!

З повагою,
голова профспілки Олена Жидецька!

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *