З Днем Незалежності

Шановні друзі, колеги, співробітники та здобувачі освіти!

Вітаємо вас з прийдешнім святом – Днем Незалежності нашої рідної країни.

Віримо в її силу і волю, які формують мільйони українців – сильних, самобутніх, нескорених, незламних.

Нехай наша Ненька залишається вільною, непереможною, суверенною і самостійною на віки!

Зі святом тебе, Україно!

У ці благодатні, освячені волею і щастям, серпневі дні кожен з нас промовляє: “З днем народження, рідна Україно!”

Вже 30 років українці самостійні та вільні господарі на рідній землі, примножують її багатства й не зраджують пам’яті предків, які віддали життя за нашу свободу. Адже Незалежність – віковічна мрія українського народу про створення власної самостійної держави.

Ці 30 років були непростими – ми пережили дві революції, занепад і піднесення.

У тяжкий період український народ продемонстрував героїзм і волю до перемоги. Тому День Незалежності зустрічаємо з усвідомленням, що цей шлях пройдено недаремно. Треба рухатися далі і єднатися. Адже історія наших перемог – це історія єдності.

За право бути незалежними ми й сьогодні платимо високу ціну, захищаючи  Батьківщину від агресора. Життя тисяч наших братів та сестер – та ціна, яку платить Україна, аби відстояти свій суверенітет і право самостійно обирати своє майбутнє.

Ми повинні вчитися жити в сучасних умовах, реагувати на нові виклики. Потенціал є – це наша земля, наша історія, духовність. Та головне – це люди.

І разом ми можемо зробити завжди більше!

Щиро вітаю вас із величним святом – тридцятою річницею Незалежності України, святом свободи та єднання українського народу.

Бажаю вам доброї та щасливої долі, хай ваші оселі завжди будуть наповнені щастям і радістю, теплом і любов’ю, а серця – натхненням і незламною вірою у щасливе майбутнє Батьківщини!

Слава Україні!

В.о. директор Олена Дерев’янко

Інші привітання:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *