Дорогі першокурсники!

Житомирський професійний ліцей щиро вітає Вас в якості повноправних членів великої учнівської родини!

У нашому закладі склалася особлива атмосфера корпоративної культури, в основі якої — 50 років освітніх традицій, які відтепер будуть примножуватися і Вашими зусиллями.

Нашу родину педагогічних працівників, учнів і співробітників об’єднують спільні цінності, ядро яких складає повага до кожної людини; а служіння людині, громаді і суспільству – місія нашого Ліцею, яка визначає сенс кожного прожитого нами дня.

Розпочинається новий, дуже важливий та ні з чим незрівнянний період Вашого учнівського життя, однак Ваші голови не мають йти обертом від отриманої свободи, нових можливостей, розваг, друзів чи кохання.

На жаль, майже все швидко минає, а потім настає час, який неминуче поставить запитання: а якими є Ваші досягнення? Для життєвого успіху потрібно багато працювати, зокрема й у неймовірно фантастичні учнівськи роки. Це проста, але дуже важлива істина.

Ніхто, крім Вас самих, не зможе пройти Вашим життєвим шляхом, не зможе за Вас падати та підійматися, долати перешкоди, вірити й зневірятися, та знову вірити, щоб дійти до поставленої цілі, досягти мети свого життя.

Ми неодмінно підтримаємо та допоможемо кожному з Вас, однак, свою частину шляху кожен має здолати сам.

Нехай у цій дорозі Вас завжди супроводжує віра у власні сили! Сподіваюся, що Ви не сприймаєте Ліцей лише як приміщення, бо сутність Ліцею не в стінах, а в розумінні нашої єдності, сили нашого об’єднання заради спільного успіху.

Ліцей — це ми з Вами, культура навчальної та виховної діяльності, культура наших взаємин. Ми різні, маємо різний життєвий досвід, різний рівень освіти, різні смаки та вподобання, різні погляди на ті чи інші події, можливо, ми ходимо до різних церков або ж не ходимо до жодної, можливо, розмовляємо на різних мовах, або любимо різну музику, проте це не має заважати нам поважати один одного, це не має заважати нам бути ЛЮДЬМИ, це не має заважати нам бути ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ.

У Ліцеї існують інші, відмінні від шкільних, правила життя, а навчальний процес ґрунтується, в першу чергу, на вмінні кожного учня самостійно організовувати свою діяльність, а також на здатності працювати у команді, відповідати за хід і результати навчання. Як засвідчує практика, саме цих умінь бракує першокурсникам.

Ми будемо працювати разом з Вами, щоб допомогти подолати можливі труднощі. Ви завжди можете розраховувати на підтримку учнів старших курсів, викладачів та співробітників Ліцею у своїх добрих намірах.

Разом з Вами ми будемо докладати зусиль, аби Ви не тільки опанували обрані професії, а й удосконалювалися як Люди, набували лідерських якостей і залишили після себе тільки добрі справи. Тож бажаю Вам, дорогі першокурсники, вдалого початку учнівського життя!

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *