Я обираю життя

Половина випадків насильницької смерті на нашій планеті припадає на самогубства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), загальна кількість смертей від суїциду зараз наближається до мільйона на рік. У зв’язку з цим ВООЗ оголосила 10 вересня Всесвітнім днем запобігання самогубствам. З початку 2021 року тенденція на підліткові самогубства зростає: станом на початок серпня 2021 року поліція зафіксувала 29 випадків самогубств і 101 спробу вчинити такі дії. Однією з причин є виникнення в Інтернеті різноманітних «груп смерті» Статистика говорить і про те, що схильність до самогубства залежить і від статі. Серед дівчат цей показник становить 8 осіб на 100 тис. населення, серед юнаків – 33 людини.

 Ознаки, за якими можна визначити можливе самогубство:

  • порушення харчової поведінки: повна відсутність апетиту або, навпаки, неконтрольована обжерливість;
  • зневажливе ставлення до власної зовнішності: наприклад, неохайність в одязі протягом декількох днів;
  • скарги на фізичний стан: мігрень або біль у животі;
  • відсутність задоволення від тих занять, які раніше приносили радість;
  • почуття нудьги або апатії;
  • безперервне відчуття провини, тотальної самотності;
  • погіршення концентрації уваги;
  • запальність, часті гнівні реакції з незначних причин.

Сьогодні практичний психолог закладу Калінчук Алла провела захід «Я обираю життя». Мета якого розширити знання здобувачів освіти про виникнення та подолання стресу; акцентувати увагу на цінності життя. Анкетування допомогло ознайомитися з аспектами внутрішнього конфлікту, який можливо вирішити за допомогою спеціалістів.

Профілактика суїциду в підлітковому середовищі вимагає, в першу чергу, участі дорослих, їх уміння вислухати підлітка і допомогти йому. Допомога повинна полягати не в повчаннях, а в підтримці, навчанні, пошуку альтернатив. Увага до сигналів поведінки допоможе зберегти людське життя.

Выбрал диплом в магазине Волжский. 4. Сопротивление сжатию. Тот факт, что знания и опыт могут помочь вам чувствовать мир лучше в любое время и в любом купить диплом в балашихе диплом в магазине Волжский. В процессе обучения в колледжах и университетах мы часто сталкиваемся с некоторыми трудностями и различными проблемами. П

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *