Вокальний гурток “Сузір’я”

У художньо-естетичному вихованні здобувачів освіти Житомирського професійного ліцею важливе місце займає вокальне мистецтво, основне завдання якого полягає у формуванні пізнавальних, практичних, соціальних та творчих компетентностей. Оволодіння навчальним мистецтвом, навчання музики через творчість є провідною лінією у роботі вокального гуртка професійного ліцею. Одним із напрямків, який забезпечує формування творчих здібностей здобувачів освіти, є творче музикування. Поєднання творчого музикування і співу сприяло поглибленому розвитку музичних інтересів учнів. За звітний період керівником та здобувачами освіти вокального гуртка був виконаний великій об’єм роботи в умовах карантину. З початку навчального року здобувачі освіти були включені в систематичні заняття вокальної групи і в активну діяльність закладу.

Мета і основний зміст роботи вокального гуртка полягає в тому, щоб за допомогою засобів музичного мистецтва виховувати всебічно розвинуте підростаюче покоління, формувати музичну культуру учнів з опорою на творчій розвиток.

Вокальна група брала участь у всіх заходах, у всіх концертних програмах професійного ліцею: до Дня святого Валентина, Дня відкритих дверей, Ярмарки професій, Дня Знань, Дня Вчителя та в інших заходах.

Практикується індивідуальне виконання та інсценізація пісень і виконання ритмічних рухів під музику. Здобувачі освіти з радістю приходять на заняття гуртка, із задоволенням займаються, багато виступають, показують гідний рівень.

Найбільш яскравими є перемоги у:

  • Виступ на обласному онлайн конкурсі «Запали свою свічку»:

27 листопаду 2020 року здобувачі освіти вокального колективу «Сузір’я» Житомирського професійного ліцею взяли участь у обласному онлайн-конкурсі «Запали свою свічку» та стали переможцями цього конкурсу.

  • Перемога на житомирському обласному онлайн – фестивалі «folk – модерн»:

4 грудня 2020 року вокальний колектив «Сузір’я» Житомирського професійного ліцею взяли участь у Обласному етнофестиваль «folk – модерн» та отримали перемогу й були нагородженні дипломом.

Всіх «перемог» наших гуртківців не передати та й не описати, і ми вдячні кожному з наших здобувачів освіти за плідну працю, особлива безмежна вдячність керівнику – Волотовський Олені Григорівні.

Сьогодні колектив продовжує творити свою історію, пишучи її нові сторінки. І стає зрозумілим, що й дійсно пісня для нас – це життя. Яскраве та насичене життя, наповнене морем приємних подій та моменті!