Вір і дій

На всій діяльності людини лежить відбиток його особистості, і найбільшою мірою її особливості проявляються саме у творчості. Використовуючі у роботі психолога арт терапію, можна багато чого побачити і зрозуміти, ми бачимо не тільки малюнок, а й внутрішній світ людини. Малюнок є не чим іншим, як відображенням думок, почуттів, світосприйняття і характеру людини, він служить засобом проникнення в духовний простір людини.
Психологічна «розшифровка» малюнка дає якісне уявлення про особистість, «підробити» або передбачити результат практично неможливо, адже діагностика та інтерпретація малюнка – складний і багаторівневий процес, в чомусь схожий з визначенням характеру у почерку людини.
Психологічна діагностика з допомогою малюнка в психології називається проективною діагностикою. Така назва пояснюється тим, що в психології малюнок є індивідуальною проекцією внутрішнього світу людини, його характеру й особистісних особливостей. Сьогодні пропонуємо Вам до перегляду шедеври довготривалої корекційної роботи психолога і здобувача освіти. На мою думку у цих малюнках не тільки душа, а й перспектива майбутнього митця.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *