Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров’я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Наразі людство бореться ще з однією небезпекою – Covid 2020. Та слід пам’ятати, що такі особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) та його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту) нікуди не зникли – вони «живуть» поруч.

За оцінками експертів, сьогодні понад 50 млн. жителів планети Земля є ВІЛ-позитивними, а понад 20 млн. – вражені СНІДом. Кожного дня у світі інфікується 15-16 тис. осіб, переважно молодого віку.

Сьогоднішня просвітницька діяльність практичного психолога Калінчук Алли пройшла разом з завідуючою клінікою «Дружня до молоді» Піцань Анни. Тема відеолекторію «ВІЛ та Снід: подумай про майбутнє – обери життя». Після перегляду кінофільму, здобувачі освіти разом зі спеціалістами провели обговорення побаченого. Інформаційна наповненість і розуміння вірного вибору – є основною метою заходу.

Бережіть себе. Життя – прекрасне!

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *