Відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

В обласному центрі дитячої та юнацької творчості 13 та 14 лютого 2023 року пройшов II (обласний етап) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України. Це найбільша інтелектуальна події року на Житомирщині. Участь в обласному етапі конкурсу беруть 262 юних науковці. Дослідницькі роботи охоплюють 56 секцій у 12-ти наукових відділеннях. В секції технічні науки – науково-технічна творчість та винахідництво захищав свій проєкт здобувач освіти нашого ліцею  Денис СІМОНОВ, група ОЕМ 11, на тему «Актуальність сучасних методів робототехніки в розміновуванні територій (на прикладі створення діючої моделі колісного руки робота-маніпулятора «Патрон-2» в навчальній майстерні Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради» (педагогічний керівник проєкту майстер виробничого навчання Михайло ШАРАНДАК, науковий керівник методист ліцею Олена ЖИДЕЦЬКА)

            Дослідницькі роботи оцінювали науково-педагогічні фахівці закладів вищої освіти Житомирської області. Наукові роботи у цих відділеннях журі оцінювало впродовж двох днів. У перший конкурсний день юні дослідники представляли свої напрацювання у вигляді постерного захисту, коли кожен учасник спілкувався лише із членами журі. Наступного дня під час наукової конференції конкурсанти розповідали про своє дослідження іншим учасникам та спілкувалися з ними у форматі питання-відповідь. Зі 100 балів, Денис набрав 96. Це перемога — І місце!

            Після захистів члени журі ділилися своїми враженнями щодо цьогорічного конкурсу-захисту МАН. Олена СУКМАНЮК, кандидат історичних наук, доцент кафедри агроінженерії та технічного сервісу Поліського національного університету, член журі у відділенні технічних наук: «Я вперше беру участь в оцінюванні конкурсних робіт МАН і мені було надзвичайно цікаво. Теми досліджень учасники вибрали актуальні для нашого часу – захист бомбосховищ, роботи-маніпулятори тощо…».

ВІТАЄМО ДЕНИСА ТА ЙОГО КЕРІВНИКІВ! ГОТУЄМОСЬ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ!

СЛАВА УКРАЇНІ! МИ ВІРИМО В ЗСУ!

Презентація Сімонова Д.

Протокол результатів наукового відділення

Обласний Центр дитячої та юнацької творчості

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *