Учнівське життя

Учнівське життя − це не тільки навчальні заняття, заліки, навчальні практики, але й найяскравіша і незабутня пора у житті кожного здобувача освіти!

Роки навчання у Житомирському професійному ліцеї проходять в круговороті різноманітних подій − тут кипить життя творчих колективів, панує дух спортивних перемог та азарту наукових змагань. Наші двері завжди відкриті для найактивніших та амбітних молодих дівчат та хлопців. 

У нашому навчальному закладі налагоджена система підтримки молодіжних ініціатив, тому саме у ліцеї твої найсміливіші ідеї перетворяться у реальні проекти!

Реалізувати власні проекти з командою однодумців можна у Клубі волонтерів та Раді учнівського самоврядування.

Відчути на собі магію сцени та показати все, на що ти здатний можна у гуртках найрізноманітніших напрямків. Також, в професійному ліцеї діє вокальний гурт «Сузір’я», який займає провідні позиції у районних, обласних і всеукраїнських конкурсах.

Масштабно і весело проходять у ліцеї традиційні учнівські заходи. Серед них посвята в Учні, Конкурси професій, ігри «Що? Де? Коли?», Фестиваль «Райдуга», та,  звичайно, «День Ліцею». А такі заходи, як «Міс і Містер ЖПЛ», фестивалі «Сяйво надії» та «На крилах надії», можна назвати візитними картками навчального закладу.

В Житомирському професійному ліцеї створені всі умови для занять фізичною культурою і спортом. Ти можеш займатися армреслінгом, пауерліфтінгом, настільним тенісом, а також відвідувати зал, що оснащений усім необхідним, щоб зберегти здоровий дух у здоровому тілі. Наші спортивні команди − неодноразові переможці Всеукраїнських змагань, рекордсмени та чемпіони не лише України, але й Європи.

У Житомирському професійному ліцеї знайдеться місце для всіх!