Тиждень енергоефективності

Ще в кінці ХІХ ст. шведський вчений Сванте Арреніус попереджав людство, що виробнича діяльність людини вже перевершує здатність Землі до природного поглинання вуглекислого газу. Спалювання викопного палива додає близько шести мільярдів тонн вуглекислого газу в атмосферу нашої планети щороку. Тільки половина газів з цих викидів переробляється лісами і океанами.

За час нового тисячоліття викиди парникових газів з вини людини збільшилися майже вдвічі. Саме тому розвинені  країни світу інвестують кошти на нові дослідження в галузі енергетики, в надії на уповільнення наслідків глобального потепління.

Формування культури енергозбереження у підростаючого покоління є важливою складовою освітнього процесу в ліцеї. Проблему бережливого відношення до енергоресурсів обговорили під час Круглого столу здобувачі освіти 11 ОЕМ  та 21 КК групи під керівництвом викладача Нестерової Т.М., який відбувся в рамках Тижня енергоефективності .

«Бережи енергію – збережеш планету!» – таке основне гасло зустрічі. Його повинна усвідомити і взяти на озброєння кожна людина, тому що іншого шляху у людства нема. Дуже важливо розуміти, що ми взяли нашу планету не у спадок від попередніх поколінь, а позичили у прийдешніх. Лише сувора економія та використання енергії природних відновлюваних джерел – сонця, води, вітру, геотермальної енергії, енергії біомаси, біогазу можуть спасти нашу планету.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *