Твої дії в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру

В бібліотеці ЖПЛ ЖОР проведено інформаційно – просвітницький захід: «Твої дії в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру».

Дніпро, Бровари…Кожен день нагадує нам, що в Україні діє воєнний стан та тривають бойові дії.

Нині воєнні ризики є частиною нашого життя, тому маємо бути готовими захистити себе і здобувачів освіти. Війна змушує змінювати звичну поведінку: щохвилини може бути повітряна тривога, яку ми не можемо контролювати. Важливо розвинути нові навички, сформувати стійкі компетенції поведінки під час перебування на вулиці або вдома. 

Саме тому в бібліотеці ЖПЛ ЖОР проведено інформаційно – просвітницький захід «Твої дії  в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру».

Формування у здобувачів освіти ключових та стійких компетенцій про безпечну поведінку у час війни  – головне завдання цього заходу.

Бібліотекарка Леся Слюсар розповіла здобувачам освіти групи КК 12 про дії в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, роздала пам’ятки про правила поведінки та дії під час повітряної тривоги, обстрілів, у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Переглянувши відеофільм ГУ ДСНС України у Житомирській області про дії у надзвичайних ситуаціях, здобувачі освіти групи КК 12 отримали важливі знання, що рятують життя.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *