Спортивні секції

АМУ пропонує розширити повноваження місцевого самоврядування у сфері фізичної культури та спорту | Асоціація міст України

В здоровому тілі – здоровий дух!

Спорт корисний для здоров’я, займаючись спортом, тримається в тонусі весь організм людини. Спорт має дивовижні властивості. Він об’єднує людей, знайомить їх між собою, спорт зміцнює здоров’я, характер і навіть розумові здібності людей, які ним займаються. Спорт розвиває в них такі навички як швидкість, спритність, реакція, координація, витривалість, терпіння і сила, та робить людей більш стійкими до негативних факторів зовнішнього середовища. Він часто приносить людям масу позитивних емоцій.

Спорт — це здоровий спосіб життя. Спорт — це запорука всього! Спорт є невід’ємною частиною людського життя. По-перше, люди, які регулярно виконують фізичні вправи мають міцніший імунітет. По-друге, активні тренування допомагають тримати себе в формі й гарно виглядати. По-третє, людина, яка займається спортом є більш витривалою, вміє ставити собі ціль і йти до неї, долаючи будь-які труднощі. Фізична культура загартовує, виховує особистість. Не потрібно дивитись на спортивні вправи як на щось обтяжуюче, навчіться отримувати задоволення від тренувань, тоді ви почнете помічати результати. Відвідуючи якісь секції, ви також зустрінете багато нових людей, які розділять ваше захоплення, тому цікаві знайомства гарантовано.

У позаурочні години в ліцеї працюють такі спортивні секції:

 • армспорт;
 • БОЧЧА;
 • настільний теніс;
 • пауерліфтінг;
 • шахи;
 • шашки.


Наші досягнення:

 1. ХІІІ Всеукраїнська Спартакіада ГОВОСОІУ: Павлюк Анна посіла ІІІ місце з бадмінтону, а Вигівський Олександр зайняв ІІІ місце у гонках на візках, вересень 18р.
 2. Легкоатлетичний крос, вересень 18р.
 3. Кубок області із БОЧЕ: І місце посіла Скакунова Марія, вересень 18р.
 4. Сплави на плотах, вересень 18 р.
 5. Чемпіонат Європи по голболу у Польщі: Лук’янчук Ольга стала чемпіонкою Європи, вересень 2018р.
 6. Кубок області по пауерліфтінгу: Савіцька Марія посіла перше місце, вересень 18р.
 7. Міжнародний турнір по армспорту в Білорусі: наші учні посіли такі місця: Сердюков Сергій – І, Осіпчук Марта – І і ІІ, Савіцька Марія – ІІ, Харченко Іван – ІІІ, Котов Микита – ІІ м, листопад 18р.
 8. .Кубок області із армспорту у м. Новоград-Волинськ: Осіпчук Марта – І і ІІІ м., Савіцька Марія – ІІ і ІІ м., Котов Микита – ІІ і ІІІ м., Дехтярєнко Олексій – ІІ м., Горніч Олена – ІІ м., Рудакова Іванна – ІІІ м., листопад 18р.
 9. Кубок області з тенісу: Павлюк Анна – ІІ м., Прокопчук М. – І м., Данилюк Владислав – ІІ м., Терещенко Владислав – ІІІ м., листопад 18р.
 10. Кубок області по армспорту «Freedom»: Осіпчук Марта – І і ІІ м., Савіцька Марія – І і ІІІ м., Котов Микита – І м., листопад 18р.
 11. Кубок училища з екстремального жиму ім. Рудольфа Плюкфельдера: дівчата І-ша категорія: Аврамчук Наталія – І м., Осіпчук Марта – ІІ м., Охмак Віра – ІІІ м.; дівчата ІІ-га категорія: Павлюк Анна – І м., хлопці І-ша категорія: Підкаура Едуард – І м., Павленко Назар – ІІ м., Лозко Валентин – ІІІ м., хлопці ІІ-га категорія: Котов Микита – І м., Дєгтярєнко Олексій – ІІ м., Деркач Дмитро – ІІІ м.
 12. Відкритий кубок області з армспорту (серед здорових спортсменів): Осіпчук Марта – ІІ м.
 13. Кубок України з армспорту: Осіпчук Марта – ІІ м., Горніч Альона – ІІ і ІІІ м.
 14. Кубок області з шашок: Михайленко Ольга і Данилюк Владислав – переможці; призери: Осіпчук Марта – ІІІ м., Павлюк Анна – ІІІ м., Горніч Альона – ІІ м., Петрук Марія – ІІ м.
 15. Кубок області з шахів: переможець Михайленко Ольга.
 16. Кубок області з армспорту міжнародного клубу «Freedom»: Осіпчук Марта – І і ІІ м., Савіцька Марія – ІІ м., Харченко Іван – ІІІ м.
 17. Кубок області з БОЧЕ: Полідво Максим – ІІ м., Юрчук Сергій – ІІІ м.
 18. Міжнародні змагання по армспорту клубу «Freedom»: Осіпчук Марта – І іІ м., Савіцька Марія – ІІ м., Дєгтярєнко Олексій – І м., Харченко Іван – ІІІ м.
 19. Чемпіонат області з армспорту: Осіпчук Марта – І м., Харченко Іван – І м., Павлюк Анна – ІІІ м., Горніч Альона – І і ІІ м., Дєхтярєнко Олексій – І іІ м., Диркач Дмитро – ІІ і ІІ м.
 20. Чемпіонат області з тенісу: Павлюк Анна – ІІІ м.
 21. Чемпіонат області з пауерліфтінгу переможці: Павлюк Анна, Осіпчук Марта, Харченко Іван, Дєгтярєнко Олексій, Горніч Альона, Ростковський Павло, Диркач Дмитро; призери: Полянський Михайло та Павленко Назар.
 22. Чемпіонат училища з екстремального жиму: дівчата: Павлюк Анна – І м., Гукова Анна – ІІ м., Охмак Віра – ІІІ м.; хлопці: Дєгтярєнко Олексій – І м., Харченко Іван – ІІ м., Диркач Дмитро – ІІІ м.
 23. Відкритий Чемпіонат міста по змішаним єдиноборствам: переможець Підкаура Едуард.
 24. Чемпіонат України з армспорту: Осіпчук Марта – ІІ і ІІІ м. серед здорових АРМVI – ІІІ м., Горніч Альона – ІІІ м.
 25. Чемпіонат області з легкої атлетики: Павлюк Анна – І м. 200 м і І м. стрибок у довжину, Терентюк Степан – І м. 100 м, Гоженко Даниїл – І м. штовхання ядра, Ростковський Павло – І м. штовхання ядра, Полідво Максим – І м. штовхання ядра, Горніч Альона – І м. штовхання ядра, Терещенко Владислав – І м. біг 800 м, Таргонський Віталій – ІІІ м. біг 100 м., Ніколайчук Андрій – ІІІ м. штовхання ядра, Загребельний Данило – ІІІ м. стрибок у довжину.
 26. «Ігри патріотів».