Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Вступ на базі 11 класів.
Рівень кваліфікації – 2 розряд.

Навчання для всіх БЕЗКОШТОВНЕ!

Учні опановують дану професію з перших днів заснування нашого навчального закладу, і дотепер вона користується попитом. Чому так відбувається? По-перше, в кожній квартирі чи будинку функціонує багато електроприладів: простих, складних, оснащених платами з програмним управлінням. А по-друге, ця техніка час від часу виходить з ладу, і її власник обов’язково звертається за допомогою до слюсарів-електриків.

Під час навчання учні оволодівають навичками з розбирання, ремонту та складання вузлів та апаратів середньої складності, арматури електроосвітлення, з’єднування деталей і вузлів електромашин, електроприладів та електроапаратів, лудіння, паяння, прокладання і  зрощування електропроводів,  кабелів.   

Після випуску ви зможете ремонтувати елементи квартирної проводки: вимикачі, розетки, люстри та світильники, електролічильники; електронагрівальні прилади: каміни, радіатори, бойлери; пилососи, пральні машини-автомати, холодильники, мікрохвильові печі, електрообладнання легкових автомобілів і багато-багато іншої техніки.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *