Серпневий форум «Учнівське самоврядування − партнерство в дію!»

26 серпня 2021 року в рамках серпневого форуму «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін» на базі Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради було розгорнуто локацію лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Учнівське самоврядування − партнерство в дію!».

Талановиті, ініціативні та небайдужі, готові брати участь у суспільних перетвореннях, які відбуваються в нашій країні, учасники збору долучилися до обговорення актуальних питань молодіжного лідерства, партнерства у взаєминах між педагогами та здобувачами освіти, обмінялися досвідом волонтерської діяльності, презентували успіхи обдарованої молоді закладів професійної освіти.

Лідери учнівського самоврядування: Валерія Мазарчук (ДНЗ «Центр легкої промисловості та побутового обслуговування населення м. Житомира»), Анна Фролова та Юлія Фомюк (ДНЗ «Центр сфери обслуговування м. Житомира»), Анна Волотовська (Коростишівський професійний аграрний ліцей), Вероніка Андрійчук (ДНЗ «Житомирське вище професійне технологічне училище»), висвітлили питання налагодження співпраці з державними установами, органами місцевого самоврядування, благодійними та громадськими організаціями, ветеранами Антитерористичної операції на сході України та Операції об’єднаних сил.

Користуючись нагодою, учасники локації привітали освітянську спільноту з 30-ою річницею незалежності України, побажали миру, злагоди, благополуччя, щастя, любові та віри у славне майбутнє нашої держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *