25.05 Теми: «Історія розвитку комп’ютерної техніки. Класифікація комп’ютерів. Материнська плата. Класифікація комп’ютерів».

19.05 Теми: «Технологія виготовлення друкованих плат. Збирання системного блоку».

18.05 Теми: «Лабораторно практична робота Тема: Правила підготовки електронних компонентів».

12.05 Теми: «Паяння конденсаторів на материнській платі комп´ютера. Паяння паяльником мікросхем».

11.05 Теми: «Випаювання паяльником резисторів, діодів, конденсаторів. Випаювання паяльником SMD світлодіодів і інших безвивідних компонентів. Методика демонтажу радіодеталей».

09.05 Тема: «Паяльні станції, види та їх характеристики. Відео: як правильно паяти».

05.05 Тема: «Класифікація паяльників, їх переваги та недоліки. Лабораторно практична робота. Тема: З’єднання та окінцювання проводів».

04.05 Тема: «Електричні паяльники: види і конструкції. Інструменти для паяння. Лабораторно-практична робота. ТЕМА: «Застосовування припоїв та флюсів за призначенням відповідно до виконуваних електромонтажних робіт»».

02.05 Тема: «Загальні відомості про припій і флюси. Марки припоїв. Припій та класифікація пайки. Паяння алюмінію. Припої і флюси».

28.04 Тема: «Електромонтажні вироби. Інструменти і пристрої для з’єднання і окінцювання жил проводів і кабелів».

27.04 Тема: «З’єднання й окінцювання проводів і кабелів. Організація електромонтажних робіт. Робота з технічною документацією. Класифікація, маркування, вибір перерізу і галузь застосування проводів та кабелів».

21.04 Тема: «Основні відомості про технічне обслуговування ЕОМ. Методи технічного обслуговування (ремонту) ЕОМ. Види і типи схем».