Привітання директора Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради

Щиро вітаю з 53-ю річницею Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради!
Наш Ліцей – це історії успіху людей: здобувачів освіти, викладачів, всіх працівників. Кожен рік вплітає в історію ліцею свою подію, виклик, мрію, здобутки: незабутній 1969, непересічний 1972, творчий 2002, мужній 2014, гостинний 2016, новаторський 2019, самовідданий 2020. І завдяки цьому ми – сміливі та незламні у свої 53.
Наше покоління складає найголовніший у своєму житті іспит – іспит відкладений війною за Незалежність своєї рідної України. І в жодного з нас немає ані найменшого сумніву, що здамо ми його на відмінно. Бо з нами Бог, з нами Правда, з нами Свобода і підтримка Вільного Світу!
Наша велика родина попри всі виклики часу навчає, виховує, захищає, створює, об’єднує, особистою участю й власними коштами потужно підтримує всенародний волонтерський рух, опікуються біженцями та вимушеними переселенцями, укріплює нашу віру у Перемогу!
Бути незламними – це бути Україною.
Такими є реалії відзначення 53-ї річниці заснування Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради.
Шановні мої, пишаюся кожним із Вас! Зичу нам міцного здоров’я, сили духу, творчого натхнення, добробуту й затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, нових звершень та непохитної віри у нашу Перемогу!
Тримаймося! Все буде Україна!
Слава Україні! Героям Слава!

Із глибокою повагою та
правдивою пошаною
Ваша Олена ДЕРЕВ’ЯНКО

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *