Професійний квест «Улюблена професія»

21 жовтня творча група  здобувачів освіти ліцею під керівництвом майстра в.н. Мінгаловї Л.О. та викладача-методиста Жидецької О.О. провели професійний квест «Улюблена професія». Мета заходу: ознайомити здобувачів освіти з цікавими і корисними професіями, які є в навчальному закладі.

Здобувачі освіти були розділені на три команди. Основне завдання кожній команді – зібрати на всіх пунктах зашифровані слова, які потім потрібно скласти у вислів. Визначити автора вислову. Підготувати цікаву інформацію до 2-3 речень про нього. Відіслати на пошту викладачу.

Кожна група отримала «Дорожню карту» із завданням:знайти за прізвищем, ім’я та по батькові та картинкою-підказкою людину, яка працює в навчальному закладі. Назвати її професію, продумати та задати питання. Дати відповідь на її питання. Отримати зашифроване слово.

Всі команди виконали завдання вчасно. Квест пройшов цікаво та пізнавально. Здобувачі освіти із цікавістю виконували завдання. Дякуємо за участь у квесті: Федонюк Н.М., дактилологу; Іванчихіній К.І., секретарю керівника; Шарандаку М.В., майстру в.н.; Михальчук М.В., завідуючій складом; Нікітчук С.О., прибиральниці; Сільванович М.В., медичній сестрі; Мінгазову Р.Р., керівнику фізичного виховання; Калінчук А.Б., практичному психологу; Готлеська І.А., продавчині; майстру в.н. Киричук Л.Г. та групі КК 12; майстру в.н. Кухаренко О.В. та групі КК 22.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *