Професійний квест «Місто майстрів»

24 травня в рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти в ліцеї було проведено гру-квест «Місто майстрів» – це мандрівка здобувачів освіти по різних станціях Міста майстрів у ліцеї. Основне завдання – зібрати на всіх пунктах станції «Міста професій» зашифровані слова, щоб відгадати професію.
Група отримала «Дорожню карту» та маршрутний лист із завданням.

  1. Станція інформаційних технологій, майстри Леся Мінгалова та Ірина Карабєнкова презентували професію оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Учасники відгадували загадки. Працювали на
    ПК, складали своє резюме, знайомилися з різними сайтами.
  2. Станція електромонтажних робіт, керівники майстри Михайло Шарандак та Олег Рудюк рекламували професію електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. Учасники працювали з конструктором, вивчали електроніку, складали схеми, виконували заміри електроприладами за прикладом майстра.
  3. Станція смаколиків, керівник майстер виробничого навчання Олена Кухаренко, презентувала професії кухар; кондитер. Учасники встановлювали відповідність між макаронними виробами і їх назвами, між натуральними зразками бобових і їх назвами.
    В ході проходження квесту здобувачі освіти дізналися історію професій, цікаві лайфхакі. Незалежно від того, яку професію обере сучасна людина, вона повинна дбати про своє здоров’я, правильно харчуватися, бути людиною
    культурною, правильно поінформованою, духовно і естетично розвиненою, любити свою Батьківщину і бути готовою її захистити.

Ми у Facebook