Практичне заняття «Профілактика респіраторних захворювань»

В Україні наприкінці 2022 та поч. 2023 рр. збільшилася кількість випадків госпіталізації хворих на КОРОНОВІРУС. У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що протягом останнього тижня минулого року до лікарень потрапили майже 3 тисячі українців. У Всесвітній організації охорони здоров’я повідомили про новий штам вірусу COVID 19 Omicron XB.B.1.5.

На сьогодні Omicron XB.B.1.5. був зафіксований у 29 країнах світу і має неофіційну назву Kraker. В Україні новий штам вірусу, на сьогодні, не виявлено. Як прогнозує очільник Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Рудницький, пік нової хвилі коронавірусної хвороби в Україні очікується в січні-лютому 2023 року.

З метою запобігання розповсюдження COVID 19, зі здобувачами освіти груп КК-12, КК-21 проведено тематичний тренінговий захід, на якому медична сестра Руслана Маліновська ще раз ознайомила з ознаками зазначеної хвороби, правилами безпеки та здобувачі освіти виконали практичні завдання на закріплення. Також на занятті вихованці малювали листівки на тему «Здоровий спосіб життя, профілактика респіраторних захворювань».

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *