Підлітковий вік,що я знаю про свій психічний стан?

Підлітковий вік є одним із найкритичніших етапів життя. Вікові межі підліткового віку можуть знаходитись у діапазоні 11- 17 років, хоча у кожної дитини може починатись і закінчуватись раніше чи пізніше вказаного віку.

Початок підліткового віку можна помітити в активних змінах фізіологічного розвитку, поведінки, смаків, поглядів дитини. Найбільш помітним є нестабільний емоційний фон, який багато в чому пояснюється активним виробленням організмом гормонів. Підліток може болісно сприймати дуже багато життєвих ситуацій та моментів.

Сьогоднішня онлайн дискусія з здобувачами освіти була направлена на обговорення : «Підлітковий вік,що я знаю про свій психічний  стан?» До дискусії долучилися і батьки ,тому було розглянуто  значення спілкування з однолітками та друзями, спілкування у соціальних мережах, телефонних розмовах, зустрічах та прогулянках з друзями. Ролі батьків, родичів та викладачів.

Більше інформації про підлітковий вік можна дізнатися за посиланням: https://docs.google.com/document/d/1oa2aAQGfKpiyj0tsCGl1aUQhA5j6UFZY/edit

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *