В бібліотеці Жтомирського професійного ліцею ЖОР презентовано книжкову виставку «Перлини української культури»

Книжкова виставка «Перлини української культури» – чудове джерело для всіх, хто хоче відчути, чим жив український народ від давніх-давен до нашого часу. “Влес-книга”, Геродотова “Скіфія”, Апокрифи та Житія перших руських святих, українські легенди, народні пісні й думи, а також інші цінні памятки, – усі разом, зібрані тут матеріали формують цілісну картину духовної й культурної діяльності українців у різні часи та епохи.

Читачі матимуть прекрасну можливість познайомитися ближче з українською культурною спадщиною –  образотворчим і музичним мистецтвом Київської Русі, зі стилем бароко в українському мистецтві козацько-гетьманської доби, дізнаються історію створення гімну України та історію розвитку театрального мистецтва ХІХ-ХХ ст., поглиблять свої знання про український ігровий, документальний і науково-популярний кінематограф тощо.

Сучасна українська культура вражає стильовим розмаїттям і багатством форм.  Переповнює гордість, коли ближче знайомишся з перлинами культурної  спадщини поколінь українського народу.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *