Освітянський форум «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін»

26 серпня 2021 року проходив освітянський форум «Освіта Житомирщини 30: час важливих змін». Одна з локацій форуму за темою «Обдарована молодь – скарб нації» проходила на базі Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради. Саме тут зібралися молоді дослідники − члени Малої академії наук України Житомирського територіального відділення Філії наукового товариства здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Професіонали» при Навчально-методичному кабінеті професійно-технічної освіти у Житомирській області та їх педагогічні і наукові керівники, яких представляла кандидат педагогічних наук, доцент, заступник директора з навчально-виховної роботи Сахневич І.Д.

Освіта і наука є показниками розвитку держави, суспільства, економіки та вагомим чинником інтеграції України у світову спільноту. Одним із провідних заходів Малої Академії наук України є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. З 2009 року здобувачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області приймають активну участь у ньому. У 2015 році створена Філія наукового товариства «Професіонали» при Навчально-методичному кабінеті професійно-технічної освіти у Житомирській області. За ці роки ми маємо свої досягнення і своїх переможців. Так, у 2020-2021 навчальному році 6 науково-дослідницьких робіт отримали дипломи різних ступенів.

На форумі були підведені підсумки участі здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Житомирської області у Всеукраїнському конкурсі-захисті; молоді конкурсанти, дипломанти Конкурсу та їх педагогічні і наукові керівники поділилися досвідом як працювати над темою, проводити експериментальну діяльність, робити висновки, презентувати та обстоювати власну думку.

Саме таким активним, творчім, креативним, обдарованим, винахідливим і наполегливим молодим особистостям належить майбутнє нашої країни і світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *