Оператор комп’ютерного набору. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин

Вступ на базі 9 та 11 класів.
Рівень кваліфікації – 3 розряд.

Навчання для всіх БЕЗКОШТОВНЕ!

Галузь застосування комп’ютерної техніки охоплює практично всі сфери діяльності людини: у космосі, в промисловості, у медицині, в транспорті, у побуті – усюди. Але з часом будь-яка техніка потребує обслуговування та ремонту. Тому спеціалісти з ремонту сучасної електронної техніки потрібні скрізь і завжди. Вони «діагностують», «лікують» і «реанімують» техніку, продовжуючи її життя. Саме цими спеціалістами є електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин. 

Вони ремонтують та обслуговують персональні комп’ютери,  ноутбуки, планшети та комплектуючі до них; монітори, принтери, сканери та іншу техніку; здійснюють монтаж та налаштування локальних комп’ютерних  мереж, мережі Інтернет.

Після закінчення навчання випускники мають широкий вибір для працевлаштування: сервісні центри та майстерні, магазини продажу офісної техніки, виробничі лінії заводів та багатьох інших закладів. А деякі наші випускники відкривають власну справу, займаючись ремонтом комп’ютерної та офісної техніки, мобільних телефонів.

Ця професія є сучасною, актуальною, цікавою та перспективною.

Також, завдяки широкому використанню та подальшому впровадженню комп’ютерних технологій у навчальний процес, випускник нашого закладу, може працювати на підприємствах, в установах, в офісах фірм за професією «Оператор комп’ютерного набору».

Рівень кваліфікації – ІІ категорія:

  • створення та редагування складних текстових документів, робота з друкувальними пристроями;
  • введення діловодства, ефективне використання засобів офісної техніки, створення презентацій;
  • введення, опрацювання, накопичення систематизація, виведення інформації; 
  • створення об’єктів комп’ютерної графіки, різних видів друкованої продукції.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *