31 серпня 2020 р. навчально-методичний кабінет організував та провів онлайн семінар для викладачів предметів загальноосвітньої підготовки на тему «Окремі аспекти організації освітнього процесу та викладання предметів загальноосвітньої підготовки у професійних (професійно-технічних) закладах освіти у 2020-2021 навчальному році».

Валентина Васильчук, директор НМК ПТО, ознайомила з нормативно-правовим забезпеченням організованого початку 2020-2021 навчального року. Досвідом роботи та особливостями викладання предметів загальноосвітньої підготовки, сучасні підходи до організації змішаного та дистанційного форматів навчання здобувачів ЗП(ПТ)О у 2020-2021 навчальному році поділилися викладачі ЗП(ПТ)О в Житомирській області з предметів: українська мова і література, англійська мова, зарубіжна література, географія, історія України, математика, фізика, біологія, хімія, інформатика.

У заході взяли участь наші викладачі: Моргун О.В., Нестерова Т.М., Табунщик О.В., Шимко Н.В., Войналович М.М., Власенко М.Л., Жидецька О.О.

Матеріали заходу будуть прийняті до уваги та використовуватись у роботі нашими викладачами. Дякуємо організаторам за цікавий досвід!

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *