Обласна методсекція педпрацівників харчової промисловості на базі Житомирського професійного ліцею

27 жовтня 2022 року на базі Житомирського професійного ліцею Житомирської обласної ради проведено в онлайн-режимі навчально-практичний семінар засідання обласної методичної секції педагогічних працівників харчової промисловості, торгівлі, громадського харчування, плодоовочівництва та дослідницьких професій у формі вебінару, в якому брали участь 45 осіб з 12 закладів П(ПТ)О області та виступили 11 осіб.
    Розпочала вебінар і анонсувала тему та зміст питань, які винесені на обговорення, методист НМК ПТО Ніна Малінкіна.
    З презентацією «Від інноваційного змісту освіти через професійну майстерність педагогічних працівників ліцею до формування компетентної особистості здобувача освіти» слухали директора ліцею Олену Дерев’янко і методиста Олену Жидецьку.
    Про методичний кейс діяльності педагогічних працівників фахової МК ліцею щодо підвищення ефективності організації освітнього процесу у закладі та фаховий контент навчально-матеріальної бази та КМЗ предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання з професії «Кухар; кондитер» доповіла викладачка, голова МК, Ганна Григор’єва.
    З метою використання сучасних ефективних напрямів і методів діяльності педагогічних працівників ліцею проведено:

– заключний інструктаж відкритого інтегрованого заняття до теми «Приготування борошняних кондитерських виробів» викладачкою Ганною Григор’євою, майстринями виробничого навчання Лілею Киричук та Мариною Олексієнко;

– презентацію майстер-класу «Оздоблення мусового торту» та воркшопу «Благодійний ярмарок печива» майстринею виробничого навчання Оленою Кухаренко.
    Досвідом роботи з підготовки навчально-плануючої документації для здобувачів освіти до нового СП(ПТ)О 5122.І.56.10-2021 з професії «Кухар» для інтегрованої професії «Кухар; пекар» поділилися педагогічні працівники Катерина Кондратенко (викладач, голова фахової МК ГВПУНТ), майстриня виробничого навчання Анна Босюк (ДНЗ «БВПУ»).
    Інновації, підготовлені педагогічними працівниками ЗП(ПТ)О області з упровадження КМЗ предметів і професій, елементів дистанційного навчання в освітній процес презентували майстрині виробничого навчання Тетяна Колодійчук (ДНЗ «ЖВПТУ») і Ксенія Марценюк (голова фахової МК ДНЗ «МПЛ») та Людмила Шевчук (ДНЗ «МПЛ»).
    У підведенні підсумків проведеного семінару брали участь керівник секції Людмила Подзярей та відповідальна методист НМК ПТО Ніна Малінкіна.  
З матеріалами онлайн-засідання можна ознайомитись детальніше за посиланнями:
https://drive.google.com/drive/folders/1nI-XYTqlvQG0eQF4Q5TQoB0ntX3dmUgz

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *