Методична комісія № 1

Методична комісія № 1 об’єднує викладачів та майстрів в.н. з професій: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування та електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Методична тема комісії: «Впровадження елементів комп’ютерної технології на уроках практичного та теоретичного спрямування».

Склад методичної комісії:

  1. Голова МКДем’янчук Ігор Миколайович, викладач, спеціаліст І категорії, майстер виробничого навчання І категорії
  2. Голубовський Олег Владиславович, викладач, спеціаліст ІІ к, майстер в.н. І категорії
  3. Рудюк Олег Віталійович, викладач, спеціаліст вищої категорії.
  4. Шарандак Михайло Васильович, викладач спеціаліст І категорії,  майстер в.н. І категорії
  5. Штуль Віктор Миколайович, викладач, спеціаліст вищої категорії

Методична комісія упроваджує в навчальну діяльність комп’ютерні технології, адже, учнів привертає новизна проведення мультимедійних уроків, а це є необхідною умовою успішності навчання, оскільки без інтересу до здобуття знань, без уяви і емоцій немислима творча діяльність учня. Під час використання на уроці мультимедійних технологій структура уроку принципово не змінюється. У ньому, як і раніше, зберігаються всі основні етапи, змінюються, можливо, тільки їх тимчасові характеристики. Необхідно відзначити, що етап мотивації в даному випадку збільшується і несе пізнавальне навантаження. У групі під час таких уроків створюються умови для активного спілкування, за якого учні прагнуть висловити думки, вони з бажанням виконують завдання, виявляють цікавість до матеріалу.

Методична комісія упроваджує в навчальну діяльність виробничі технології:

  1. Демʼянчук І.М. Перевірка електроніки, плат, виявлення мікротріщин в пайці – цифровий електронний мікроскоп з професії слюсар-електрик з ремонту електроустаткування. Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
  2. Рудюк О.В. Перевірка елементної бази LED радіодеталей  –  робота з сучасним  приладом  RT 300 M з професії електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
  3. Шарандак М.В. Ремонт дисплейних модулів, смартфонів, телефонів або планшетів – вакуумний сепаратор з професії  електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.