НАЙБІЛЬШЕ БАГАТСТВО ЦИХ ЛЮДЕЙ – ЇХ ДОСВІД, МУДРІСТЬ, ВМІННЯ

Існують люди, які своїм життям, своєю ратною працею надихають всіх навколо. Ці люди займають різні посади, і залишають помітний слід в історії закладу, де працюють. Проте, вони однозначно залишають слід у серцях своїх друзів і близьких. Отже, їх життєвий шлях – це радість і нагорода для багатьох, одкровення для колег. Саме для таких людей, ветеранів праці, профспілкою ліцею була організована зустріч з нагоди 53-річчя навчального закладу.
Ми раді були бачити наших ветеранів, які пропрацювали у закладі 30-40 років: директора Єнько Олену Миколаївну, заступника директора з навчальної-виховної роботи Слєсарчука Михайла Ананійовича, майстрів виробничого навчання: Леміша Григорія Павловича, Лозовського Володимира Домініковича, Ососкова Анатолія Олександровича; викладача Нестерова Віктора Петровича та бібліотекаря Ососкову Наталію Володимирівну. Найбільше багатство цих людей – їх досвід, мудрість, вміння.
Від Адміністрації та Профспілки ветерани отримали гуманітарну допомогу та теплі слова подяки за багаторічну педагогічну працю.
За співпрацю, взаєморозуміння, за волонтерську допомогу, від голови обкому профспілки працівників соціальної сфери в Житомирській області Василя ШУШПАНА, була вручена Почесна грамота директору ліцею Олені ДЕРЕВ’ЯНКО.
Безмежна вдячність вам, дорогі наші ветерани праці, за безцінні знання та слушні поради, за готовність підтримати і допомогти, за гідний приклад для наслідування.
Міцного вам здоров’я, міцності й Перемоги!

Голова ППО Олена ЖИДЕЦЬКА

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *