Мова – душа народу

Щорічно 9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Зі святом Вас, шанувальники рідного слова!
Відомий український педагог Василь Сухомлинський писав: «Мова – це віконця, через які людина бачить світ. Багата мова – багатий духовний світ, розвинуте почуття краси слова – велика моральна культура».
Мова — це доля народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її.
Свято української мови та писемності – день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та виразності, влучності та розмаїтті. Мова – душа нації, як величний Дніпро, увібрала крапельки, струмочки, потічки слів, приказок, думок, текстів, живого спілкування. Державність мови є універсальною формою об’єднання людей в одне ціле, в одну націю, це важливий чинник самовизначення нації, надійна основа розвитку держави.
Здобувачі освіти Житомирського професійного ліцею по-своєму продемонстрували значення мови у своєму житті: намалювали тематичні малюнки (Дмитрук Віталій – ОЕМ-11; Вуйцік Ірина – КК-21; Трохіна Вікторія – КК-11), прочитали уривки поезій про мову (Анреєв Ілля – КК-21; Дмитрук Віталій – ОЕМ-11), створили презентації (Гребінь Божена – ОЕМ-21) та сфотографувалися з улюбленою книгою. Дякуємо, шанувальники рідного слова!
Вітаємо усіх з цим святом, і бажаємо Вам оберігати та розвивати українську мову, будувати незалежну, не лише політично, а й духовно вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *