Щороку, 1 жовтня весь світ відзначає День музики.

Цей день заснований за ініціативою Міжнародної музичної ради (IMC) при ЮНЕСКО. Рішення про проведення Міжнародного дня музики прийнято на 15-й Генеральній асамблеї IMC у Лозанні в 1973 році. Серед ініціаторів Міжнародного дня музики було багато музикантів і композиторів, діячів міжнародних музичних організацій та товариств.

Мету цього свята визначили так: 

  • Поширення музичного мистецтва у суспільстві; 
  • Реалізація властивих ЮНЕСКО ідеалів миру та дружби між народами, розвитку культур, обміну досвідом і взаємного шанобливого ставлення до естетичних цінностей один одного, а також активне поширення музичного мистецтва для всіх верств суспільства в цілому.

Всесвітній день музичного мистецтва відзначається проведенням чудових концертів та концертних програм, за участю кращих художніх колективів, музикантів та артистів. Повсюдно звучать безцінні твори й шедеври, що стали надбанням світової музичної культури. Музика ніколи не старіє, вона дозволяє нам доторкнутися не тільки до часів їх авторів, але і відчути своє сьогодення  та поглянути з надією у майбутнє.

У нашому ліцеї також відзначають це чудове свято, а бібліотекар Людмила Банцер організувала в читальному залі виставку книжок.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *