Криза суїциду

Для України проблема суїцидів — більш ніж актуальна. Кількість самогубств у нашій країні — на одному рівні з числом ДТП. Самогубства посідають третє місце після смертності від серцево-судинних і онкологічних захворювань. За 2019 рік — 18 тисяч, понад 1000 з них — діти!

Частота суїцидальних дій серед молоді протягом останніх двох десятиліть подвоїлася. У 37 % осіб 14—24 років трапляються суїцидальні думки, 8 % юнаків і 13 % дівчат вчиняють суїцидальні дії. Із загальної кількості суїцидів 90 % відбуваються у психотичних станах, і лише 10 % — коли жодних розладів немає. Деякі фахівці пишуть про те, що в 10 % випадків суїциденти справді хочуть накласти на себе руки, і в 90 % —це привернення до себе уваги.

На протязі неділі проведено онлайн-зустрічі з здобувачами освіти і батьками на тему: «Криза суїциду»

PS: Особисто від себе, Калінчук Алли, хочу подякувати за можливість бути учасником навчального Польсько-Українського проєкту розвитку “Підвищення доступності системи охорони здоров’я та покращення якості медичної та соціальної допомоги у сфері психічного здоров’я”, який дає можливість ділитися здобутими знаннями і навиками і використовувати в роботі.

Щиро дякуємо організаторам Проєкту: Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща;

-директору Карітасу Варшавсько-Празької єпархії  Отець Каміль Хойнацький

-Координаторам  Проєкту Петро Харткевич

-Володимир Вечорек

-Себастьян Хмелінський

Інформація для батьків (натисніть на посилання)

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *