Криза підліткового віку пов`язана з залежністю

Підлітковий вік є унікальним, в цей період відбувається інтенсивна перебудова організму, що супроводжується гормональними сплесками, психологічними переживаннями й соціальною адаптацією в дорослому світі. У цьому періоді  намагаються спробувати щось нове, виявляють інтерес до заборонених речовин, але не можуть усвідомити всієї небезпеки наркотиків. В результаті вони стикаються з проблемою вживання психоактивних речовин, алкоголю   що  провокує деградацію особистості, погіршення здоров’я і ряд супутніх фізіологічних і психологічних проблем.

Підштовхнути підлітка до вживання наркотиків в наш нелегкий час, можуть такі психологічні чинники як: проблеми в родині, підліткове насильство, неправильне виховання, психологічний вплив ровесників, а також індивідуальні особливості вікового розвитку. В результаті, підліток намагається піти від наявних проблем найпростішим способом –  приймання  заборонених речовин.Сьогодні відбулося онлайн заняття з батьками здобувачів освіти закладу на тему:”Криза підліткового віку пов`язана з залежністю”.До обговорення було запрошено також начальник сектора протидії   домашньому насильству Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області   Марію Зуб.
PS:Особисто від себе, Калінчук Алли,хочу подякувати за можливість бути учасником навчального Польсько-Українського проєкту розвитку “Підвищення доступності системи охорони здоров’я та покращення якості медичної та соціальної допомоги у сфері психічного здоров’я”,який дає можливість ділитися здобутими знаннями і навиками і використовувати в роботі.

Щиро дякуємо організаторам Проєкту: Міністерство Закордонних Справ Республіки Польща;

директору Карітасу Варшавсько-Празької єпархії  Отець Каміль Хойнацький

Координаторам  Проєкту Петро Харткевич, Володимир Вечорек, Себастьян Хмелінський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *