Книжкова виставка «Твої права та обов’язки» в рамках акції «16 днів проти насильства»

Щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проходить з 25 листопада  по 10 грудня. Дати початку та завершення Кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

  2 грудня бібліотека Житомирського професійного ліцею ЖОР в рамках проведення  Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»   презентувала  книжкову виставку  «Твої права та обов’язки».   

 Виставка  знайомить із головним законом держави – Конституцією, основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, дає змогу з’ясувати  обов’язки, права і свободи, визначені нею, а також допомагає  навчитися шанобливо ставитися до власної особистості, мати почуття гідності й відповідальності за себе та за свої вчинки. На виставці представлені друковані матеріали адаптовані для різної вікової аудиторії.

Книжкова виставка «Твої права та обов’язки»  – це нагода ще раз нагадати про існування проблем насильства у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *