Книжкова виставка «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – сучасна та перспективна професія»

Галузь застосування комп’ютерної техніки охоплює практично всі сфери діяльності людини: у космосі, в промисловості, у медицині, в транспорті, у побуті – усюди. Але з часом будь-яка техніка потребує обслуговування та ремонту. Тому спеціалісти з ремонту сучасної електронної техніки потрібні скрізь і завжди. Вони «діагностують», «лікують» і «реанімують» техніку, продовжуючи її життя. Саме цими спеціалістами є електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.
Вони ремонтують та обслуговують персональні комп’ютери, ноутбуки, планшети та комплектуючі до них; монітори, принтери, сканери та іншу техніку; здійснюють монтаж та налаштування локальних комп’ютерних мереж, мережі Інтернет.
В читальній залі бібліотеки Житомирського професійного ліцею оформлено книжкову виставку «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин – сучасна та перспективна професія». Читачі мають змогу ознайомитися з сучасною фаховою літературою, підручниками, посібниками. В них є інформація щодо знань, які повинен мати електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин: призначення, принцип роботи та конструкцію нескладних лічильно-обчислювальних апаратів, включно касових, а також копіювальних та електричних машин (принтерів, сканерів); технічні умови і методи випробування окремих блоків різних лічильно-обчислювальних апаратів; призначення і будову контрольно-вимірювальних
інструментів та приладів різного типу складності, які використовуються під час виконання ремонтних та регулювальних робіт; конструкцію та технічні особливості механічних інструментів, механічні властивості металів і сплавів; будову персонального комп’ютера та основи роботи на ПК; основи електротехніки в обсязі роботи, яку виконує; елементи програмування; програмні засоби діагностики, профілактики та захисту лічильно-обчислювальних машин.
Професія «Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» є сучасною, актуальною, цікавою та перспективною. Тож, запрошуємо на навчання до нашого Житомирського професійного ліцею ЖОР.
Після закінчення навчання випускники мають широкий вибір для працевлаштування: сервісні центри та майстерні, магазини продажу офісної техніки, виробничі лінії заводів та багатьох інших закладів. А деякі наші випускники відкривають власну справу, займаючись ремонтом комп’ютерної та офісної техніки, мобільних телефонів.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *