Книжкова виставка «Абетка безпеки»  в бібліотеці ЖПЛ ЖОР

Безпека під час воєнного стану починається з обізнаності. Під час воєнних дій дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими.

Саме тому в бібліотеці ЖПЛ ЖОР  підготовлено книжкову виставку « Абетка безпеки ». В ній зібрані книжки з  порадами від А до Я, які допоможуть здобувачам освіти, батькам, викладачам, майстрам виробничого навчання зберегти здоров’я й життя. Тут є відповіді на найактуальніші запитання воєнного сьогодення, насамперед, для здобувачів освіти: що робити під час «Повітряної тривоги», роз’яснення щодо небезпеки мін, бомб, гранат та снарядів. Рекомендації, як діяти під час найрізноманітніших надзвичайних ситуацій: хімічної атаки, радіоактивного забруднення тощо.

Отримати знання і навички щодо  правил безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів користувачі бібліотеки зможуть за допомогою навчально-методичного посібника  «Навчання населення з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів».

Книжкова виставка «Абетка безпеки» розрахована на широке коло читачів. Вона вміщує фахову літературу і щодо охорони праці. В підручниках, навчальних посібниках викладені основні соціально – економічні, правові та організаційні питання охорони праці на виробництві, сучасні вимоги виробничої санітарії та навколишнього середовища, техніки безпеки, а також способи та засоби пожежогасіння.

На сьогодні безпека людини  – одне із пріорітетних завдань, над яким має працювати кожен із нас.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *