Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок за І семестр 2022-2023

12 січня в ліцеї відбулася підсумкова педагогічна рада «Інтерактивний вернісаж педагогічних знахідок за І семестр 2022-2023».
Під час карантинних та військових дій навчального року освітній процес у ліцеї трансформувався до дистанційного навчання.
У рамках власної автономії саме за рішенням педагогічної ради вирішено, у який спосіб організувати навчання, які теми з навчальних предметів вивчаються очно, а які – дистанційно.
Це передбачає також вибір, за рішенням педагогічної ради закладу, конкретних електронних освітніх платформ, онлайн-сервісів та інструментів, за допомогою яких організовується освітній процес під час дистанційного та змішаного навчання. Використання дистанційних технологій потребує неперервного професійного розвитку педагогів. А якісна освіта у змішаному форматі передусім залежить від готовності педагога адаптувати свій підхід до подачі матеріалу, методів викладання й розуміння ролей педагога та здобувачів освіти у освітньому процесі.
Вибір моделей використання дистанційних технологій навчання цілком став залежити від зовнішніх умов (наразі – війни) та особливостей і потреб закладу освіти (кількості здобувачів освіти, площі приміщень, цифрової компетентності учасників освітнього процесу. наявності електронного інформаційно-освітнього середовища тощо). Беззаперечною умовою є урахування можливостей та доступу до мережі Інтернет. Використання сайту закладу для організації освітнього процесу.
Прогнозуючи наступні кроки розвитку закладу освіти щодо впровадження дистанційного навчання, адміністрація звертає увагу на удосконалення матеріально-технологічного забезпечення, створення сучасного освітнього контенту, підвищенні кваліфікації педагогічних кадрів, мотивування престижу педагогічної праці та тісній співпраці усіх учасників освітнього процесу.
Перешкоди є невід’ємною частиною будь-якого нового процесу, тому саме конструктивне ставлення, детальний аналіз, подальше планування та постійний моніторинг у команді однодумців забезпечить синергетичний ефект та забезпечить якість освіти щодо формування нової особистості 21 століття.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *