Забезпечення умов для навчання та відпочинку

Учнівський гуртожиток Житомирського професійного ліцею радо вітає мешканців та відвідувачів!

У гуртожитку створено сприятливі умови для проживання, навчання та відпочинку наших здобувачів освіти.

У фойє облаштовано робоче місце для чергових та інформаційні стенди учнівського самоврядування. 

У відкритому доступі знаходиться кімната самопідготовки, укомплектована комп’ютерами, підручниками, методичними матеріалами та періодичними виданнями з професії. 

У гуртожитку розтошовано читальну залу де здобувачі освіти можуть зайнятися самопідготовкою та дізнатися здійснюють якісне інформування про нові надходження, організовують цикли книжкових виставок з питань професійної підготовки, а також випускають літературний календар. Контроль за самопідготовкою здобувачів освіти здійснюють вихователі та чергові класні керівники груп, який проводить предметні консультації.

Також, у гуртожитку функціонує кімната відпочинку у якій здобувачі освіти можуть переглянути телепередачі та відеофільми різної тематики.

У теплій дружній атмосфері тут проходять зустрічі з творчими особистостями, літературні вечори, бесіди та засідання студентських клубів.

Умови проживання

Усі бажаючі мають можливість особисто ознайомитися з умовами проживання, відвідавши гуртожиток, попередньо домовившись про зустріч.

Гуртожиток коридорного типу: кухні, туалети, умивальні кімнати – на поверсі. Кухні обладнані електричними плитами.

Кімнати розраховані на 4 особи. У кімнаті є ліжка, шафи, столи, стільці.

До послуг здобувачів освіти простора читальна зала, кімната для самопідготовки, малий актовий зал, молитовна кімната, спортивна та тренажерна зали.

Поруч із гуртожитком розташований продуктові магазини.

У гуртожитку є цілодобова охорона, діє пропускна система, встановлено відеоспостереження по периметру гуртожитку.

Гуртожиток забезпечує мешканців пільгових категорій спальним інвентарем (подушка, ковдра, комплект білизни, який змінюють двічі на місяць).

Також до додаткових платних послуг здобувачів освіти пральні машини та швидкісний безлімітний Інтернет.

Гуртожиток Ліцею має власне учнівське самоврядування, яке представлене Учнівською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією та здобувачами освіти. Учнівська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах учнівської ради гуртожитку.

Головним завданням учнівської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів молоді, яка проживає в гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між здобувачами освіти й адміністрацією Ліцею.

Здобувачі освіти, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про учнівський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання здобувача освіти в гуртожитку.

Умови поселення

  • Договір про надання послуг з проживання укладається на рік (вересень 2021 р. – червень 2022 р.) під час безпосереднього заселення в гуртожиток.
  • Заявку на поселення в гуртожиток можна заповнити протягом липня та серпня після оголошення рейтингових списків Приймальної комісії.

Детальну інформацію можна отримати у коменданта гуртожитку за тел.: +38 (0412) 47-32-73 Пудайло Лідія Василівна.

Документи для оформлення договору з проживання

  • заявка на поселення
  • копія паспорта (1, 2 та 11 сторінки) або свідоцтва про народження
  • копія ідентифікаційного коду
  • 1 фото 3х4
  • копія медичної довідки (форма 086-о)
  • для неповнолітніх: обов’язкова присутність одного з батьків із копією паспорта (1, 2 та 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.

Учнівське самоврядування гуртожитку

Гуртожиток ліцею має власне учнівське самоврядування, яке представлене Учнівською радою гуртожитку. Вона є сполучною ланкою між адміністрацією ліцею та учнями. Учнівська рада гуртожитку має свою власну структуру. До неї входять представники кожного поверху гуртожитку, яких обирають на виборах ради гуртожитку.

Головним завданням Учнівської ради гуртожитку є захист основних життєвих прав та інтересів учнівської молоді, яка проживає в гуртожитку, шляхом постійного діалогу та співпраці між учнями й адміністрацією ліцею.

Учні, які поселені до гуртожитку, повинні знати і суворо дотримуватися «Положення про учнівський гуртожиток», «Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку» та умов Договору про надання послуг з проживання учня в гуртожитку.

Конкурс-огляд на кращу кімнату

З метою покращення житлово-побутових умов в гуртожитку щорічно проводяться огляди-конкурси на кращу кімнату гуртожитку.

Організатори конкурсу – адміністрація ліцею, комітет профспілки педагогічних працівників та співробітників професійного ліцею та учнівська рада гуртожитку.

Переможці огляду конкурсу нагороджуються цінними та заохочувальними призами від адміністрації ліцею, учнівського самоврядування та профспілкого комітету педагогічних працівників та співробітників училища.

Результати огляду-конкурсу постійно висвітлюються в стінгазеті гуртожитку, в офіційній групі в Facebook та сайті навчального закладу.

Наведемо порядок у власному домі

Адміністрація гуртожитку спільно із учнівською радою здійснюють роз’яснювальну роботу серед учнів з питань збереження майна в кімнатах та місцях загального користування.

Санітарно-побутовий сектор учнівської ради контролює дотримання розпорядку дня в гуртожитку, організовує чергування учнів, турбується про нормальне функціонування побутових приміщень (кухонь, душової і т.д.), проводить змагання на кращу кімнату, слідкує за збереженням державного майна та дотриманням належного санітарного стану в гуртожитку.

Вихователі та члени санітарно-побутового сектору учнівської ради гуртожитку щоденно здійснюють контроль за санітарним станом житлових кімнат та побутових приміщень гуртожитку. Результати перевірки висвітлюються на екрані санітарного стану.

Щочетверга проводиться загальний санітарний день під час якого здійснюється генеральне прибирання гуртожитку та прилеглої території.