Дерев’янко Олена Василівна

Посада: в.о. директора Житомирського професійного ліцею.

Науковий ступень і вчене звання: Кандидат педагогічних наук, доцент.

Громадська діяльність:

  • Волонтер громадської спілки «ЧАС ЗМІН» (2014 р. – по теперішній час).
  • Голова Громадської організації «Громадський екологічний контроль України». 

Стаж педагогічної роботи у закладах освіти – 30 років.

Основні біографічні дані:

Дерев’янко Олена Василівна народилася 22 липня у м. Житомир у сім’ї військовослужбовця.

У 1987 році закінчила Житомирський сільськогосподарський технікум та отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.

У 1993 році закінчила Московський інститут інженерів сільськогосподарського виробництва ім. В. П.  Горячкіна та отримала кваліфікацію інженер-педагог.

З вересня 1993 року викладачем спеціальних дисциплін у Житомирському агротехнічному коледжу. У 1997 році переведена керівництвом Житомирського агротехнічного коледжу на посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. 

З вересня 1999 року по січень 2016 року працювала у Житомирському державному технологічному університеті на посадах: старший викладач, заступник декана з навчально-виховної роботи гірничо-екологічного факультету, доцент.

З 26 січня 2016 року рішенням Житомирської обласної ради № 128, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» була призначено на посаду директора Житомирського вищого професійного училища-інтернату.

Автор більш 75 навчальних та навчально-методичних праць, з них 59 наукового та 15 навчально-методичного характеру, у т.ч. 34 публікації у провідних фахових виданнях, які стосуються питань удосконалення освіти та підвищення професійного рівня майбутніх фахівців України.

Є співавтором підручників та навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів.

Брала участь у науково-дослідній роботі Житомирського державного технологічного університету: «Розробка інформаційно-комп’ютерних методів оцінки якості блочної сировини з природного каменю та умов праці при її видобуванні» (номер державної реєстрації № 0107U003630) – автором розроблено заходи щодо підвищення професійної компетентності та покрашення умов і безпеки праці гірників. 

Робочі мови спілкування: українська, російська, німецька.

Контактна інформація:

  • м. Житомир, вул. Небесної сотні, 43
  • Телефон: +38 (0412) 47-32-76
  • E-mail: gef_dov@ukr.net