Вітаю Вас дорогі друзі!

Педагогічні працівники та творча молодь Житомирського професійного ліцею запрошують Вас до активної співпраці. 

Житомирський професійний ліцей − унікальний та соціально-значущий навчальний заклад професійної (професійно-технічної) освіти, який забезпечує право на реалізацію безмежних можливостей особам з обмеженими можливостями здоров’я.

Життя навчального закладу – цікава книга, кожна сторінка якої дихає поезією вчительських буднів, музикою професійних злетів і крилатої наснаги, величними справами його випускників.

Від початку свого існування професійний ліцей дало путівку в життя понад сімнадцяти тисячам випускників. Сьогодні вони успішно працюють в Україні та далеко за її межами. Чимало з них стали провідними спеціалістами галузевих міністерств та відомств, підприємств та організацій.

Колектив професійного ліцею живе насиченим творчим життям, спрямованим на підвищення якості підготовки кваліфікованого робітника, завдяки модернізації освітньої діяльності, покращенню навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення, запровадженню освітніх інновацій та інформаційних технологій, оновленню змісту та форм організації навчально-виховного процесу, формуванню національних та загальнолюдських якостей наших випускників.

Саме тому, навчаючись у нас, учнівська молодь набуває не тільки знання і навики, а й досвід у самостійному, дорослому житті, чітко визначає свою життєву позицію, а також формує вміння працювати та жити у сучасному світі.

Ми віримо, що багатогранна праця педагогічних працівників нашого професійного ліцею буде й надалі стимулюючим фактором розвитку професійних надбань аби перетворити здобувача освіти на висококваліфікованого фахівця, творця своєї справи.

Ласкаво запрошуємо до співпраці та оволодіння професією!

З найкращими побажаннями, директор ліцею
Олена Дерев’янко, к. пед. н., доцент