Увага! З 25.10.2021-15.11.2021 дистанційне навчання!!!

КК-11КК-12КК-21КК-22КК-31
 ОЕМ-11ОЕМ-21ОЕМ-31 
 СЕМ-11 СЕМ-21 
  ОПЗ-11  

Шановні здобувачі освіти та педагогічні працівники! Враховуючи стан епідемічної небезпеки та загальнодержавні протиепідемічні заходи, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 21 жовтня 2021 року № 1/9-558 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки» з 25 жовтня 2021 року по 15 листопада 2021 року у Житомирському професійному ліцеї Житомирської обласної ради запроваджується проведення усіх видів навчальних занять в групах І-ІІ курсів, а саме ОЕМ 11, ОЕМ 21, ОПЗ 11, КК 11, КК 21, КК 12, СЕМ 11, з використанням технологій дистанційного навчання.

Бажаємо усім Вам гарного здоров’я!!!

Дистанційна освіта

Дистанційне навчання – це ідеальне рішення для самостійних, зібраних, та організованих молодих людей, яким для абсолютного успіху не вистачає всього лише невеликого поштовху – професійної освіти.

Що необхідне для навчання на дистанційній формі?

  • гаджет з web-камерою
  • wi-fi або мобільний інтернет
  • час та бажання

Переваги дистанційного навчання в Житомирському професійному ліцеї

Можливість поєднувати навчання і поза навчальні заходи. Ви зможете проходити повноцінне навчання 24/7. Онлайн-заняття та виробниче заняття доступні для вас в будь-який зручний час, тож Ви маєте можливість у зручний час повторно прослухати онлайн-лекції та виконувати завдання.

Комплексна онлайн-програма навчання

Наші викладачі адаптували навчальні програми дисциплін та розробили спеціальні комплекси вправ для здобувачів освіти в умовах дистанційної форми навчання. Все було розроблено таким чином, щоб Вам було зручно навчатись!

Індивідуальний підхід для кожного здобувача освіти

Якщо раптом у Вас виникнуть труднощі, тоді Ви завжди можете зв’язатися зі класним керівником, щоб попросити допомоги або поради. Наші викладачі також завжди знаходяться на зв’язку і готові підтримати Вас у навчанні.

Дистанційне навчання – зручно, сучасно та завжди поруч!