День знань

День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цього року це свято у Житомирському професійному ліцеї трохи тривожне, проте колектив ліцею зробив усе, щоб цей день не був причиною печалі, а запам’ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами й пробудженням спраги до знань.

З вітальним словом перед першокурсниками та батьками виступили директор Олена Дерев’янко та заступник директора з виховної роботи Ірина Сахневич.

Керівник гуртка Наталія Ларікова читала вірш Василя Головецького “Я не кину тебе, Україно”!

На захід була запрошена солістка Житомирського Академічного музично-драматичного театру імені Івана Кочерги Світлана Кузьменко ( грала на бандурі та співала). Також колишні випускники ліцею Олексій Дегтяренко, Едуард Підкаура та Марта Осіпчук, які зараз навчаються у вищих навчальних закладах. Вони вітали першокурсників, розповідаючи про те, яким поштовхом у доросле життя, гарним кроком було навчання у ліцеї.

Ми у Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *